🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 13 + 3 =
,

فروشنده عمده میگو وانامی جهت صادرات

صادرات میگو وانامی از بندرگاه های جنوب ایران صورت می گیرد. فروشنده عمده انواع میگو پاک شده و بسته بندی شده یا ارقام مختلف این نوع میگو را به صورت فله ای به بازار های جهانی ارسال می دارد. این میگو در سواحل جنوبی ایران و از آب های آزاد خلیج همیشه فارس در مقادیر مختلف صید شده و یکی از منابع تامین معیشت اقتصادی مردمان این ناحیه از کشور می باشد. 

فروشنده عمده میگو وانامی جهت صادرات

از میگو وانامی بیشتر بدانید

از میگو وانامی بیشتر بدانید میگو یکی از محصولات دریایی و خدادادی است که در نواحی جنوب ایران یافت شده و اصولا این جاندار دریایی متعلق به آب های گرم مانند آب های خلیج فارس می باشد. گونه های مختلفی از میگو وجود دارد که از جمله آنها می توان به میگو وانامی یا میگو سفید اشاره کرد. 

یکی از شیوه های پرورش آبزیان استفاده از گونه های غیر بومی است که بازدهی بالایی از جهت تولید دارند که وانامی نوعی از آنها می باشد. وانامی از نظر بومی متعلق به آبهای آمریکاری جنوبی و مرکزی، مکزیک و پرو می باشد که به مرور زمان به کشور های جنوب شرقی آسیا مانند مالزی، چین، فیلیپین و تایلند راه یافت.

این دسته از میگو ها در مقایسه با دیگر انواع پرورشی میگو دارای سرعت رشد بالا بوده و مقاومت بالایی در برابر تغییر دما، شوری دارند. از طرفی رژیم غذایی مورد استفاده آنها سبک بوده و نیاز به پروتئین کمتری دارد و دارای راندمان بالای تولید است. همچنین به دلیل این که وانامی از گونه های مقاوم است کمتر در معرض بیماری قرار دارد.

این جاندار طی مدت دو تا سه ماه به اندازه مناسب جهت رشد می رسد. همچنین امکان تکثیر و پرورش را در مزرعه داشته و قیمت مناسبی دارد. در حال حاضر استان هرمزگان از جمله مراکز پرورش این میگو می باشد که در صورتی که پرورش دهندگان برخی اصول علمی مربوط به این حوزه را رعایت نمایند می توانند شاهد بازده مناسب آن در مدت زمان کوتاه باشند.

صادرات میگو وانامی پرورشی هرمزگان

صادرات میگو وانامی پرورشی هرمزگان میگو وانامی پرورشی هرمزگان از بنادر جنوب کشور به اقصی نقاط جهان صادر می شود. ایران یکی از کشور هایی است که از جهت پرورش جانداران آبزی از قبیل میگو در موقعیت خوبی قرار دارد. در این راستا انواع میگوی وانامی در مزارع پرورشی تکثیر و رشد یافته و سپس روانه بازار های فروش می شود. 

صادرات این کالا همراه با ارزآوری قابل توجه به کشور همراه می باشد. افزون بر این سبب ایجاد فرصت شغلی برای بسیاری از افراد به صورت مستقیم و غیر مستقیم می شود که این امر خود با ارزش افزوده بالایی همراه خواهد بود.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 9 + 7 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.