🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 8 + 5 =

بازار فروش ماهی شیر تازه در تهران

انواع ماهی ها دارای امگا ۳ و انواع ویتامین ها میباشند. هر ماهی ای با توجه به محل زیست و آب و هوا و طرز رشد کردن و بزرگ شدنش، دارای خواص متفاوتی میباشد. یکی از خوش مزه ترین و خوش خوراک ترین ماهی ها برای دریا ی آزاد است. ماهی های جنوب به خاطر اینکه به اقیانوس متصل اند دارای طعم فوق العاده و گوشت لذیذی میباشند. ماهی شیر تازه یکی از بهترین و پر طرفدار ترین ماهی ها میباشد.

بازار فروش ماهی شیر تازه در تهران

مشخصات ماهی شیر تازه

مشخصات ماهی شیر تازهماهی شیر در دریا های مناطق جنوب شرقی آسیا و خاورمیانه، چین، ژاپن، استرالیا و هم چنین سواحل شرقی آفریقا موجود است، به طور کلی این ماهی برای آب های شور میباشد،  این ماهی بسیار خوش مزه دارای خواص بسیار زیادی میباشد. یکی از مشخصات ماهی تازه رنگ گوشت آن و بوی آن میباشد که گوشت ماهی شیر تازه به رنگ صورتی ملایم است. این ماهی تیغ ندارد و همین باعث مورد پسند واقع شدن توسط کسانی است که فقط با این مسئله ی ماهی ها مشکل دارند میشود. 

ماهی شیر جنوب سرشار از کلسیم و ویتامین دی می باشد که بسیار برای انسان ها و به ویژه نوجوانان درحال رشد لازم و ضروری است. بنابراین مصرف دو الی سه بار ماهی در طول هفته به شما توصیه میشود. 

پولک های این نوع ماهی که از نوع تون میباشند، بسیار ظریف است و وقتی آن را صید می کنند مقداری از پولک ها  با برخورد دست کنده میشوند. توجه کنید که این یعنی پاک کردن این ماهی بسیار راحت است. 

آشنایی با خرید ماهی شیر

امروزه ماهی به شکل های مختلف در بازار عرضه میشوند. ماهی ها را به شکل پاک شده، فیله شده، قطعه شده و یا استیک شده در بسته بندی های مخصوص گذاشته و عرضه بازار میکنند. برای خرید ماهی شیر باید به چند نکته مهم توجه کنید. این موارد شامل بو، رنگ آبشش ها، حالت پوست آن ها، حالت چشم ها و در نهایت گوشت شکم ماهی میشود. 

اگر بخواهیم در مورد این موارد بیشتر توضیح دهیم میتوان گفت ،بوی آن باید همانند بوی جلبک های دریایی باشد، از نظر رنگ چشم ها باید مشکی و درخشان باشد، پوست ماهی باید براق باشد و حالت نرم نداشته باشد، گوشت شکم ماهی ها باید سفت باشد و به داخل فرو نرود، رنگ آبشش ها قرمز و صورتی است نه زرد و خاکستری. 

اگر به این نکات توجه نکنید ممکن است دچار مسمومیت غذایی بدی بشوید. در فروشگاه های بزرگی که در هر شهر و کشوری در حال فعالیت هستند و تمام مواد خوراکی و شوینده و …. را که مورد نیاز مردم هستند برای فروش گذاشته اند، ماهی و مواد غذایی مختلف را به شکل منجمد می فروشند و خریدار نمی تواند ماهی و سر و دم آن را ببیند تا تازه و کهنه بودن آن را تشخیص بدهد. 

فروش ماهی شیر به صورت عمده و خرده

فروش ماهی شیر به صورت عمده و خردهاگر در شمال و جنوب کشور به بازار های ماهی در شهر های ساحلی سر زده باشید، انواع ماهی ها و نوع فروش آن ها را دیده اید. ماهی ها را در اندازه ها و رنگ های مختلف به فروش گذاشته اند و در قسمتی مغازه دار ها دور شخصی که ماهی تازه برای فروش آورده جمع میشوند تا به طور عمده ماهی های او را با قیمتی مناسب تر بخرند.

بسیاری از صیاد ها که تعداد ماهی زیادی صید میکنند، ماهی های با کیفیت و  مرغوب را به کشور های مختلف به صورت عمده صادر کرده و به همین شکل برای شهر های مختلف ایران ماهی ها را حواله میکنند. 

هر چه ماهی تازه تر باشد، آن ماهی بهتر است. به طور مثال خواص ماهی تازه بسیار بیشتر از ماهی ای است که زمانی از صید آن گذشته و یا منجمد بوده است. 

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 11 + 3 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.