🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 8 + 4 =
,

فروش تضمینی میگو وانامی مرغوب

میگو وانامی مرغوب گونه ای برتر از میگوها می باشد که ارزش تغذیه و طعم خوبی دارد؛ بنابراین گزینه ای مناسب برای علاقه مندان به میگو می باشد که با استفاده از آنها می توان غذاهایی لاکچری و لذیذ درست کرد. برای فروش تضمینی میگو وانامی مرغوب به شیوه اینترنتی اقدام می شود و محصولات به صورت تازه و با بهترین کیفیت به دست خریداران نهایی می رسند.

فروش تضمینی میگو وانامی مرغوب

مراحل تولید میگو پرورشی

مراحل تولید میگو پرورشی میگو های پرورشی دسته ای از آبزیان می باشند که بعد از ماهی ها در کشور ما بیشترین مصارف خوراکی را دارند؛ بنابراین پرورش آنها همانند ماهی در حوض ها و استخر های مخصوص انجام می شود که مانند ماهی ها مراحل مختلفی را پشت سر می گذارند تا در نهایت به سایز مناسب رسیده و قابل فروش شوند که در اینجا به صورت مختصر به بیان این ویژگی برای آنها پرداخته می شود:

ابتدا بررسی های لازم بر روی مولدینی که برای این کار انتخاب می شوند، انجام می گیرد و بهترین مولدها انتخاب شده و قرنطینه می شوند تا به مراحل تخم ریزی رسیده و تخم های کافی برای پرورش به دست آیند و بتوان تکثیر میگو را با استفاده از آنها به انجام رساند.

در مرحله بعد محیطی سالم و مناسب برای میگوها فراهم می آید که آب و شرایط دمایی مناسب با نژاد میگوها در آن برقرار باشد، آنگاه بچه میگوها به استخر های از قبل آماده شده منتقل می شوند و کم کم آب آنها اضافه می گردد تا بچه میگوها به آن عادت کنند.

دوره پرورش میگوها که نهایتا ۵ ماه طول می کشد، سپری می شود تا در نهایت هر بچه میگوی حدودا یک گرمی به وزنی در حدود ۱۵ تا ۲۰ گرم برسند، آنگاه میگوها قابل برداشت شده و می توان به عنوان میگوی خوراکی از آنها استفاده کرد.

بررسی عوامل اثرگذار بر روی قیمت میگو

بررسی عوامل اثرگذار بر روی قیمت میگو تولید میگو پرورشی به صورت انبوه در کشور انجام می پذیرد؛ بنابراین در خوراک انسان نقش پر رنگی دارند و هر ساله مقادیر انبوهی از آنها به مصرف می رسد و در هر فصل از سال بازار خرید آنها داغ می باشد.

از جمله عوامل اثرگذار بر روی قیمت میگو می توان به عوامل مختلفی اشاره کرد که در اینجا به طور مختصر به بیان آنها پرداخته می شود:

  • تازه بودن میگوها؛ زیرا همیشه میگو های تازه از میگو های منجمد محبوبیت بیشتری داشته و بیشتر استفاده می شوند.
  • پاک کردن میگو ها نیز از عوامل تاثیر گذار بر قیمت می باد و میگو های پاک شده همیشه گران تر می باشند.
  • هزینه های ناشی از بسته بندی
  • هزینه های مربوط به انتقال میگو ها به مراکز فروش مختلف

و…

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 13 − 5 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.