🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 12 − 6 =
,

عرضه انواع میگو جامبو بصورت عمده

از انواع میگو می توان به میگو جامبو اشاره کرد، این نوع میگو دارای اندازه ای بزرگتر نسبت به سایر انواع میگو موجود می باشد.

میگو جامبو به دلیل داشتن اندازه ای بزرگ به شاه میگو نیز معروف می باشد.

این نوع میگو در اندازه مختلف در بازار موجود می باشد. عرضه میگو جامبو عمده در اندازه ها و حجم های مختلف صورت می گیرد. 

عرضه انواع میگو جامبو بصورت عمده

آشنایی با انواع مختلف شاه میگو

آشنایی با انواع مختلف شاه میگوشاه میگو یا میگو جامبو از انواع میگو های درشت جثه بوده و دارای سایزی بزرگتر از دیگر انواع میگو دریایی می باشد. انواع شاه میگو در اندازه های مختلف موجود می باشد و معروفترین و مرغوبترین نوع آن شاه میگو خلیج فارس است. شاه میگو های موجود در ایران در انواع رنگ های سبز لجنی، آبی فیروزه ای و ارغوانی وجود دارند.

در دنیا حدود ۸۰ نوع میگو پرورش و صید می شود که دارای اسامی مختلف علمی می‌باشند. شاه میگو از نظر علمی نوعی خرچنگ است که قسمت خوراکی آن ، دم می باشد. آب پز و بخار پز کردن از روش های مرسوم و رایج جهت پخت انواع شاه میگو می باشند.
این نوع میگو در سواحل خلیج فارس پرورش و صید می شود. شاه میگو های پرورشی دارای جثه و وزن بیشتری نسبت به نوع وحشی آن می باشند. انواع مختلفی از شاه میگو در اقیانوس وجود دارد اما شاه میگو خوراکی خلیج فارس شامل دو نوع سر پهن و شاخک دار می باشد.

شاه میگو سر پهن فاقد هر گونه شاخک و چنگال بوده و دارای چهار جفت پا جهت حرکت کردن است. شاه میگو سر پهن جزو لذیذترین انواع میگو ها محسوب شده و  بیشترین گوشت آن در ناحیه دم قرار دارد و  دارای گوشت ترد و بسیار مطبوعی است.  همچنین میگو کله پهن حاوی انواع مواد معدنی و املاح از جمله منیزیم و سلنیوم می باشد.

شاه میگو های خاردار این دسته از میگو ها فاقد چنگال در جفت اول پاهای سینه ای بوده اما در عوض آن مجهز به آنتن های بلند بوده و سطح پشتی شان پوشیده از خار می باشد. محل زندگی این نوع از میگو ها آب های کم عمق و صخره ای می باشد و بدین دلیل به میگوی صخره ای نیز معروف هستند. 

عمده فروش شاه میگو جامبو

عمده فروش شاه میگو جامبوقیمت انواع میگو با توجه به اندازه و نوع آن متفاوت می باشد. قیمت میگو جامبو به دلیل بزرگتر بودن اندازه آن نسبت به سایر انواع میگو به مراتب بیشتر می باشد. عرضه میگو جانبو به صورت عمده و با قیمت مقرون به صرفه در این مرکز انجام می گیرد. 

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 12 − 6 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.