🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 9 − 2 =
,

شرکت پخش میگو گنتک بسته بندی

میگو گنتک یا میگو سخاری دارای امگا ۳ فسفر و سایر عناصر بسایر مفید مانند ویتامین e و d می باشد‌. این محصولف محصول مورد علاقه ی بسیاری از مردم کشور های حاشیه خلیج فارس، کشور هایی آسیایی و همچنین کشور های اروپایی است.

شرکت پخش میگو گنتک بسته بندی

با خواص میگو گنتک آشنا شوید

با خواص میگو گنتک آشنا شویددر حال حاضر در دنیا بیش از ۸۰ نوع میگوی مختلف صید می شود که همه ی آنها از خواص بسیار زیادی برخوردار هستند.همانطور که گفته شد میگوی گنتک دارای دارای امگا ۳ فراوان و عناصر مفیدی مانند ویتامین e و d می باشد. به طور کلی در هر صد گرم میگو حدود ۹۹ کیلو کالری انرژی، ۱۸ گرم پروتئین، ۱۰ گرم چربی، ۱۶۸ میلی گرم کلسترول، ۵/۲ میلی گرم اسید های چرب اشباع، ۶/۲ گرم اسید های چرب غیر اشباع، ۱/۴ گرم اسید های تک غیر اشباع، ۳ گرم اسید چرب امگا و ۹/۱ گرم کربوهیدرات است. خواص میگو خشک‌عبارت اند از: کاهش التهاب مفاصل و پوست، پیشگیری در لختخ شدن خون، منبع غنی از سلنیوم که ضد اکسید کنندگی و ضد سرطان است. با مصرف ۱۲۰ گرم میگو در روز ۷/۸۱ درصد نیاز روزانه بدن به سلنیوم تامین می شود. انواع میگو تفاوت هایی در مواد مغذی دارند برای مثال پروتئن در میگو از ۱۸ تا ۲۳ است یا مواد معدنی از ۱ تا ۳/۱ درصد می باشند. 

خرید عمده میگو گنتک به صورت مستقیم

خرید عمده میگو گنتک به صورت مستقیممیگوی خشک بسیار مقوی است و از آن به عنوان یک محصول لوکس در هتل و رستوران ها استفاده می شود. این نوع میگوی خشک شده ماندگاری بسیار بالای دارد و می توان آنرا در هوای معمولی بدون نیاز به یخچال حتی تا یکسال نگهداری کرد. این محصول رت می توان با خیساندن با سایر مواد غذایی مثل پلو مخلوط‌کرد. از نظر تجاری میگو ها در ۳ دسته میگوی صورتی، میگوی سفید و میگوی قهوه ای قرار می گیرند. میگو ها در بازار به دو دسته کلی تازه و یخی تقسیم می شوند. ممکن است در روند تهیه میگو های یخ زده برای جلوگیری از فساد و ایجاد لکه های سیاه بر روی میگو از افزودنی های شیمیایی که به دیپ معروف هستند استفاده شود. اسیو اسکوربیک و متا بی سولفید سدیم از معروف ترین این مواد شیمیایی هستند. پس بهتر است تا جایی که می توانید میگو را هم به صورت تازه و مانند سایر مواد غذایی خریداری بکنید البته خرید این محصول به صورت یخ زده هم با وجود این مواد اشکالی ندارد. شرکت ما مفتخر است که توانسته بهترین میگو را برای شما مصرف کننده عزیز به ارمغان بیاورد. شما هم اکنون می توانید با سر زدن به سایت ما یا شماره گیری با یکی ازشماره های درون سایت اقدام به خرید میگو بسته بندی و میگو فله مورد نظر خود بکنید.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 7 + 1 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.