🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 12 + 6 =

شرکت عرضه ماهی قباد بندری در سراسر کشور

شرکت عرضه ماهی قباد بندری در سراسر کشور ما، با بهره گیری از بهترین متد ها، بهترین ماهی ها را به مردم عرضه نمایند. ماهی قباد در زمره محصولات بسیار با کیفیت دسته بندی می شود و مصرف آن برای هر خانواده تا حد زیادی می تواند ضروری باشد. برای خرید انواع ماهی قباد در سطح شهرتان، با مشکل خاصی رو به رو نخواهید بود و می توانید با مراجعه درست به فروشگاه های معتبر در سراسر کشور، بهترین ماهی های قباد را تهیه نموده و از خواص متعدد آن بهره مند شوید. ماهی قباد بندری به قدری با کیفیت است که امروزه علاوه بر پوشش دادن کلیه بازار های داخلی، بخش اعظمی از بازار خاور میانه را نیز تحت سیطره خود قرار داده و در حجم های متفاوت به کشور های همسایه صادر می شود و در این کشور ها نیز با استقبال خیلی خوبی رو به رو می گردد.

شرکت عرضه ماهی قباد بندری در سراسر کشور

بزرگترین مرکز خرید ماهی قباد در تهران

بزرگترین مرکز خرید ماهی قباد در تهرانبزرگترین مرکز خرید ماهی قباد در تهران وجود دارد. تهران یکی از قطب های اصلی صنعتی در کشور ما و همچنین پایتخت ایران به شمار می رود. بنابراین با این تفاسیر تعجبی ندارد که کثیری از نمایندگی های معتبر در زمینه های متفاوت در شهر تهران حضور داشته و در حال خدمت رسانی به خریداران باشند.

خرید از بازار بزرگ ماهی تهران به روش های حضوری و غیر حضوری امکان پذیر خواهد بود. خرید غیر حضوری امروزه کار افراد را بسیار راحت کرده است و این روش توزیع، ارتباط مستقیم با آسایش خریداران دارد.

بنابراین ایشان می توانند حجم قابل توجهی از ماهی ها را به روش غیر حضوری ثبت سفارش کرده و در هر نقطه از کشور که می خواهند نیز آن ها را تحویل بگیرند. به دلیل کیفیت بسیار مطلوب ماهای قباد حاضر در بازار تهران، حجم خرید و فروش این بازار در بالاترین حد ممکن قرار دارد.

روش های شناخت ماهی شیر از ماهی قباد

روش های متعددی برای شناخت ماهی قباد و تشخیص آن از ماهی شیر وجود دارد که بعضی از اصلی ترین عوامل به شرح زیر می باشند:

  • در وهله اول باید ذکر کرد که شکل و شمایل این دو نوع ماهی کاملا شبیه به یکدیگر است و هر دو استخوانی می باشند. اما ماهی شیر کمی از ماهی قباد بزرگتر است.
  • ماهی شیر دارای استخوان بلند و سمی می باشد که در صورت برخورد آن با آبزیان دریابیی و آلوده شدن آن، می تواند خطرناک ظاهر شود اما ماهی قبا اینگونه نیست.
  • طول ماهی قباد حدود ۱۳۰ تا ۱۵۰ سامتی متر می باشد در حالی که طول ماهی شیر حدود ۱۸۰ تا ۲۴۰ سانتی متر است.
  • رنگ بدن ماهی قباد در پشت آبی و اطراف آن نقره ای می باشد در حالی که طول بدن ماهی شیر خاکستری است.
  • طول چنگال های ماهی قباد تا ۷۶ سانتی متر می رسد ولی طول چنگال های ماهی شیر حدود ۵۰ سانتی متر می باشد.

با در نظر گرفتن این عوامل می توانید به راحتی ماهی شیر از ماهی قباد را تشخیص دهید و خریدی مناسب داشته باشید. پیشنهاد می شود که هر دو نوع ماهی را تهیه فرمایید و از طعم کم نظیر آن و همچنین خواص متعددش خود را بهره مند کنید.

خواص و ویژگی های ماهی قباد

خواص و ویژگی های ماهی قباد خواص ماهی قباد بسیار متعدد می باشد و دلیل استقبال خیلی مطلوب مردم از این ماهی دقیقا همین خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد آن است. ماهی قباد کاملا گوشتی است و بوی زهم بسیار پایین آن، باعث تمایزش از سایر ماهی ها شده است.

این ماهی شباهت عجیبی به ماهی شیر دارد البته باید گفت که رنگ بدن ماهی شیر کمی روشن تر می باشد. استفاده از ماهی قباد برای هر خانواه کاملا ضروری است. صرف ماهی قباد باعث کاهش درد مفاصل، تقویت حافظه و همچنین محکم شدن قابل توجه استخوان ها می شود.

حتما استفاده از این ماهی را در سبد غذایی خود قرار دهید.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 8 − 4 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.