🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 10 − 1 =

شرکت صادرات شاه میگو تازه

میگو از آبزیانی است که فواید بسیار زیادی دارد میگو از دریاهای  جنوب ایران ، دریای خلیج فارس ، دریای عمان صید می شود و بصورت میگوی پرورشی نیز در بازار دیده می شود میگو ها از نظر نوع و کیفیت با هم فرق می کنند شاه میگو تازه نیز یکی از انواع میگو می باشد که در فصل خاصی در بازارهای پروتئینی دیده می شود بهترین غذا و مغنی از فسفر است 

شرکت صادرات شاه میگو تازه

مشخصات فنی شاه میگو تازه

مشخصات فنی شاه میگو تازه

شاه میگو از بقیه میگو ها بزرگتر است و در اصل از نظر وزنی و اندازه کلا با بقیه میگو ها متفاوت است  و برای صادرات بسیار درآمد زاست .

یکی از مشخصات شاه میگو وجود ویتامین های گروه B و C در آن می باشد لازم به ذکر است که کلسیم ، آهن ، روی ، فسفر ، به وفور در خود دارد . در بازار های فروش پروتئینی معمولا شاه میگو پاک شده در بسته بندی خاص تهیه می شود و موارد بهداشتی و در نظر گرفتن استانداردهای جهانی برای صادرات رعایت می شود .فروش شاه میگو تازه در فصل صید سالی یک تا دو بار انجام می شود ولی با توجه به فریز کردن آن فروش شاه میگوی در شرایط فریز شده هم در بازار دیده می شود.

سخت پوست بودن شاه میگو یکی از مشخصه های آن است  . تفاوت میگو و شاه میگو بسیار است و خوردن شاه میگو در اسلام حرام اعلام شده  چون تغذیه شاه میگو با میگو فرق می کند شاه میگو بدلیل استفاده از آبزیان مرده در کف دریا (زنده) تغذیه می کند و هر شاه میگوی ماده می تواند  بیش از هزار تخم بگذارد.

در بین آبزیان دریای شور و آب شرین انواع مختلفی از میگو ها یافت می شوند که می توان به نوع میگوی سفید هندی و میگوی موزی و میگوی ببری سبز نام برد و بدلیل ارزش غذایی بسیار بالایی که دارد یکی از پرطرفدارترین غذای دریایی است که در بیشتر رستوران های جهان سرو می شود 

اطلاعاتی درباره خواص شاه میگو

اطلاعاتی درباره خواص شاه میگو

پخت میگو به صورت های مختلفی انجام می شود و در هر صورت به خواص میگو آسیبی نمیرسد .می توان همراه پلو با یک روش سرخ کردن معمولی از آن لذت برد و یا آنرا با پودر سوخاری در شرایط خاص سوخاری کرد ولی اگر بخواهیم کل خواص شاه میگو در پخت پز داشته باشیم اول خواص را بررسی کنید . 

یکی از خواص بسیار زیاد میگو ، تاثیر آن بر رشد مو می باشد در اصل برای پوست و مو یک بهبود دهنده بسیار قوی می باشد . کسانی که نگران کالری های مصرف شده در روز هستند خوردن شاه میگو کمک بزرگی به آنها می کند . یک انرژی زای فوق العاده طبیعی است

اگر بیمارانی که افسرده هستند می دانستند که خوردن میگو چه خواص مهمی در درمان افسردگی دارد هرگز از خوردن این غذا لذیذ امتناع نمی کردند. به همین دلیل صادرات میگو تازه با تمام خواص آن مشتریان خوبی در بازار دارد . و برای خرید بزرگترین شاه میگو بصورت منجمد می توان از طریق بعضی سایتها اقدام کرد .

بازار فروش شاه میگو تازه در تهران

بازار فروش شاه میگو تازه در تهران

برای خرید شاه میگو تازه به میزان زیاد بهتر است از نمایندگی های فروش شروع کنیم  فروش این آبزی در خلیج فارس و دریای عمان است و به همین دلیل نمایندگی های فروش در شهرهای جنوبی و در تهران بصورت بازار شاه میگو تازه  نیز فعال می باشند . البته بازار فروش میگوی پرورشی نیز در تهران بکار خود مشغول است ولی از نظر کیفیت با شاه میگوی تازه صید شده از دریای عمان و خلیج فارس کاملا متفاوت می باشد . رقبا برای فروش کیفیت را در راس فروش قرار داده اند البته برای بررسی قیمت شاه میگو تعدادی از سایت ها در این زمینه فعالیت می کنند 

.البته نکته بسیار مهم در مورد شاه میگو این است که  شاه میگو در وزن های مختلف صید شده است که بزرگترین شاه میگو که صید شده  حدود ۲۰ کیلو  گرم وزن داشته است .

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 8 − 7 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.