درباره ما

مجموعه مرويش در زمينه بسته‌بندي انواع آبزيان و محصولات دريايي و صادرات اين محصولات به كشورهاي همسايه و اروپايي، در بزرگ‌ترين بندر صيادي ايران، بندر دير واقع در جنوب استان بوشهر،‌ در حال فعاليت است.بندر دير با دارا بودن سه اسکله اصلی معروف و نيز به سبب نزديكي به كشورهاي عربي حوزه خليج فارس، علاوه بر صيد انواع ماهي و ميگو، در عرصه تجارت دريايي و صادرات انواع آبزيان موقعيت مكاني بسيار مناسبي دارد. از اين رو شركت مرويش به دليل واقع شدن در اين موقعيت مكاني بسيار عالي، توانسته است همواره محصولاتي تازه و با كيفيت را در اختيار مشتريان خود در بازارهاي داخلي و خارجي قرار دهد.

علاوه بر اين، اين مجموعه، تامين كننده عمده محصولات شرکت‌های فرآوری در سطح کشور می‌باشد. شايان توجه است كه به دليل ظرفیت‌های بالاي استان بوشهر در صید انواع آبزیان از جمله انواع ماهي،‌ ميگو،‌ خرچنگ، ‌ماهي مركب و …. و نيز وجود سايت‌هاي متعدد پرورش میگو در اين استان، سالانه صدها تن از این محصولات، پس از فرآوری به بازارهای جهانی صادر می‌گردد كه در اين زمينه مجموعه مرويش با دارا بودن مديريت قوي، پرسنل مجرب و پشتيباني خوب صيادان به عنوان يك تامين‌كننده قوي در بازارهاي جهاني و به ويژه كشورهاي عربي حوزه خليج فارس فعاليت می‌نمايد.

خدمات

مجموعه مرويش با دارا بودن مديريت قوي، پرسنل مجرب و پشتيباني خوب صيادان به عنوان يك تامين‌كننده قوي در بازارهاي جهاني و به ويژه كشورهاي عربي حوزه خليج فارس فعاليت می‌نمايد. نظر به ديدگاه اين مجموعه در خصوص حفظ كيفيت و نيز ایجاد اعتماد، آرامش و اطمینان در مصرف‌کننده، ارايه انواع آبزيان دريايي مرغوب و درجه يك منطبق با استانداردهای بین‌المللی، در كنار استفاده از تكنولوژي‌هاي جديد سورتينگ، گريدينگ و بسته‌بندي از مهمترين اولويت‌هاي مجموعه مرويش است.

 

ارزش‌ها

مدیران متخصص با دانش و اطلاعات فنی بالا

پرسنل توانمند و با تجربه و آموزش دیده

حق انتخاب محصول با مشتری و تامین نیاز مشتری از نظر قیمت و کیفیت

موقعيت مكاني عالي به جهت واقع شدن در بزرگ‌ترين بندر صيادي ايران

حل مشکلات و دغدغه‌هاي مشتریان در جهت دریافت به موقع سفارش و کاملاً مطابق با درخواست