🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 7 + 6 =
,

خریدار میگو دریایی صورتی بوشهر

صید میگو دریایی بوشهر به عنوان یکی از قطب های اصلی شغلی و کسب و کار این استان شناخته می شود. این میگو رنگی متمایل به صورتی دارد که به نام میگو صورتی بوشهر نیز معروف است. به دلیل ارزش غذایی و طعم بهتر و بالاتر این آبزی، قیمت بیشتری نیز دارد. این میگو را می توانید از بازار بوشهر و یا در اسکله ها از صیادان تهیه و خرید کنید.

خریدار میگو دریایی صورتی بوشهر

تفاوت میگوهای دریایی با پرورشی

تفاوت میگوهای دریایی با پرورشی میگو از آن دسته از غذاهای دریایی می باشد که سرشار از مواد مغذی و پروتئین است. به همین جهت می‌ بایست زمان خرید به کیفیت و تازگی آن دقت کنید. میگو تازه دارای بوی ملایمی همراه با پوستی یکدست و بدون هیچ لکه و تیرگی می باشد. گاهی پرورش دهندگان ماهی و میگو با استفاده از تونل هایی آب دریا را به حوضچه هایی منتقل در واقع میگو را در آب طبیعی دریا پرورش می‌ دهند. 

میگوهای دریایی دارای رنگی روشن و مایل به صورتی هستند در صورتی که میگوهای پرورشی رنگی تیره و مایل به سبز دارند. البته میگوها چه پرورشی و چه دریایی باشند دارای طعمی یکسان هستند. 

از سمتی دیگر نوعی از میگوهای آب شیرین هستند که در حوضچه هایی مملو از آب شیرین در جاهای مختلف کشور پرورش داده می‌ شوند.

از نظر ارزش غذایی میگو، نمونه ای که به صورت پرورشی اما در حوضچه های آب طبیعی دریا هستند و همچنین نمونه‌ دریایی بیشترین ارزش را دارند. چرا که به صورت طبیعی این نوع میگوها از املاح و مواد معدنی دریاها استفاده کرده و کلسیم، مواد مغذی و پروتئین بیشتری در خود دارند و همچنین طعم بهتری خواهند داشت.

فروش عمده میگو صادراتی در بوشهر

فروش عمده میگو صادراتی در بوشهر فروش میگو دریایی تازه در بازار بوشهر به صورت روزانه انجام می‌ گیرد. همچنین می‌توانید در اسکله‌ها، میگوهای تازه صید شده را خرید کرده و از تازگی آنها مطمئن شوید. البته باز هم زمان خرید به رنگ میگو دقت کنید وجود هرگونه لک و تیرگی و بوی تند و زننده نشان از مانده بودن آن میگو است.

میگو صادراتی بوشهر یکی از بهترین ها می باشد. این میگوها روزانه توسط لنج‌ های صیادان صید و به صورت تازه یا بسته بندی فریزری صادر می‌ شوند.

حجمی از میگوها پس از آنکه سید شدند به کارخانه های مواد غذایی ارسال شده، پاک و تمیز می گردند و در بسته‌ بندی‌ های بهداشتی به فروشگاه های مواد غذایی و بازار عرضه می شوند. اگرچه خرید ماهی و میگو تازه خواص بیشتری به شما می بخشد اما می توانید از این مواد بسته‌ بندی شده نیز استفاده و بهره ببرید.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 7 − 5 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.