🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 9 + 5 =
,

تولید عمده میگو وانامی درجه یک

تولید میگو وانامی درجه یک به دو صورت پرورشی و دریایی انحام می گیرد. این محصول در کیفیت بالا و اشکال مختلف از طریق این مجموعه تولید و روانه بازار می شود. خرید از این طریق به دلیل مستقیم بودن بسیار ارزان قیمت می باشد. میگو وانامی تازه از بهترین گونه های آبزی است و به دلیل طعم و بوی ملایمش طرفداران بسیاری را به سوی خود مجذوب کرده است.

تولید عمده میگو وانامی درجه یک

بررسی کیفیت میگو وانامی صادراتی

بررسی کیفیت میگو وانامی صادراتی میگو وانامی با کیفیت تازه بوی نمک و جلبک دریا را می دهد و نمونه فاسد آن بوی کلر و آمونیاک می دهد. برای فریزر کردن آن باید سرش را جدا نمود و اگر همراه با سرر باشد معلوم می شود که تازه می باشد. برای بررسی میگو وانامی به نکات زیر توجه کنید:

  • چشمان میگو اگر شل و افتاده باشد نشان فاسد بودن آن می باشد میگو تازه باید چشمی ایستاده، براق و سفت داشته باشد.
  • اگر پا های زیر شکم میگو تازه را تکان دهید بعد از حرکت کردن به حالت اولیه بر می گردد.
  • میگو وانامی تازه گوشت نرم و صورتی دارد و اگر بدن آن را فشار دهیم بعد از اینکه فرو رفت فورا به حالت اولیه بر می گردد.
  • وجود لکه های سیاه بر روی سر و بدن میگو نشانه فاسد بودن میگو می باشد. بدن این آبزی باید سیاه، سفید، صورتی، قهوه ای باشد

میگو وانامی در سایز و اشکال مختلف می باشد، توجه داشته باشید میگو وانامی از گونه های درشت بوده و بافت گوشتی آن زیاد و به رنگ سفید و سبز می باشد. این میگو دارای بدن کشیده و سر کوچک بوده و طعم بوی ملایمی دارد و همین عامل باعث محبوبیتش شده است.

استعلام قیمت میگو خشک شده

استعلام قیمت میگو خشک شده قیمت میگو خشک شده ثابت نبوده و با توجه به نوسانات بازار، نرخ ارز و دلار، نرخ تولید و نوسانات بازار، میزان عرضه و تقاضا، کیفیت و درجه آن و… متغیر است. مجموعه ما میگو وانامی صادراتی را در اشکال و سایز مختلف در کیفیت بالا به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

در هنگام خرید این محصول به اصل بودن آن توجه کنید؛ میگو وانامی از گونه های درشت است که بافت گوشتی آن زیاد و سبز رنگ بوده و بر روی پوست رگه های قرمز مایل به قهوه ای رنگی نیز داشته در بافت آن نیز رگه های صورتی کم رنگی وجود دارد. همچنین دارای بدن کشیده پهن و سر کوچک است، طعم و بوی ملایمی و دلپذیری دارد به همین دلیل از محبوبیت زیادی در بین افراد دارد.

میگو وانامی از غذاهای پر خاصیت و ارزشمند دریایی است که برخلاف ماهی طبع گرم و خشک دارد و برای کسانی که به دلیل طبع سردشان نمی توانند ماهی میل کنند گزینه خوبی می باشد.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 9 + 1 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.