🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 11 − 6 =
,

تامین کننده میگو دریایی تازه سایز درشت

ميگو يكي از آبزياني است كه خواص فراواني دارد. میگو جزء سخت پوستان محسوب می شود و گونه های مختلفی دارد. طول بدن آنها از زمان رشد تا بالغ شدن متفاوت است. میگو دریایی درشت به شاه میگو نیز معروف است در بازار به این نام شناخته می شود. بدن آنها متشکل از دو قسمت سر سینه و شکم است. میگو دریایی جنوب از برترین گونه میگو ها دریای جنوب بوده و از بازار فروش خوبی برخوردار است.

تامین کننده میگو دریایی تازه سایز درشت

بهترین سایز میگو دریایی کدام است؟

بهترین سایز میگو دریایی کدام است؟ شاه میگو دریایی بهترین میگو دریای جنوب محسوب می شود. این میگو شباهتی مابین خرچنگ و میگو دارد و از لحاظ غذایی و اقتصادی ارزش بالایی دارد. رنگ بدن میگو متنوع بوده و به رنگ های سبز، سفید صورتی و… هستند. علت این امر به خاطر درجه حرارت محیط، شوری آب، غذای مورد مصرف میگو  و انواع بیماری ها است. میگو دارای امگا ۳ است که برای بدن و کنترل فشار خون بسیار مفید است به همین علت غذایی پر ارزش محسوب شده و برای تمام سنین حتی کودکان بسیار مفید است. 

صنایع غذایی و شیلات میگو را بر اساس سایز به فروش می رسانند. در اثر دستور های پخت غذا از اصطلاح ۳۰-۴۰ استفاده می شود که منظور این اعداد این است که در یک بسته بندی یک کیلویی سی تا چهل عدد میگو وجود دارد که از لحاظ سایز بندی درشت محسوب شده و برای آشپزی مناسب است. هنگام خرید میگو دریایی به این اعداد باید توجه داشت. سایز بندی دیگری نیز وجود دارد که برای شاه میگو استفاده می شود. اصطلاح اعداد و U برای این نوع میگو کاربرد دارد و عدد ۱۰ بزرگترین سایز این آبزی محسوب می شود یعنی در بسته بندی یک کیلویی ۱۰ عدد میگو موجود است که با علامت U10 نمایش داده می شود.

خرید شاه میگو دریایی درشت جنوب

خرید شاه میگو دریایی درشت جنوب تولید کنندگان و پرورش دهندگان آبزیان زیادی در کشور در زمینه پرورش میگو مشغول فعالیت هستند. این مجموعه ها با استفاده از آخرین دستاوردها در زمینه شیلات و پرورش آبزیان بهترین میگو را تولید و روانه بازار می کنند و علاوه بر تامین و رفع نیازار بازار داخل، این محصولات را به کشورهای دیگر صادر می کنند. همین امر موجب شده تا با فروش محصولات در بازار های خارجی ارز قابل توجهی وارد کشور گردد و رونق اقتصادی را در پی داشته باشد.

این مراکز با راه اندازی فروشگاه های مجازی علاوه بر عرضه محصولات به صورت اینترنتی خرید غیر حضوری را برای مشتریان فراهم نموده اند. این امر علاوه بر صرفه جویی در زمان خرید، مشتریان با اطمینان خاطر محصولات خود را تهیه می نمایند.   

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 8 + 6 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.