🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 7 + 4 =

تامین کننده میگو خوراکی دریای جنوب

فروش میگو جنوب و شاه میگو تازه خوراکی توسط تامین کننده میگو دریای جنوب به صورت کلی و با مناسب ترین قیمت عرضه می گردد. این آبزیان از ارزشمندترین مواد غذایی به شمار می روند که خواص متعددی دارند. فروشنده به روش های متفاوتی سعی می کند تا محصولات را به دست مشتری برسا‌ند که ما در بخش های دیگری از این نوشته، به این موضوعات به شکل همه جانبه ای خواهیم پرداخت.تامین کننده میگو خوراکی دریای جنوب

اطلاعاتی درباره انواع میگو ایران

اطلاعاتی درباره انواع میگو ایران

قصد داریم اطلاعاتی درباره انواع میگو ایرانی خدمت شما در این بخش ارائه دهیم. میگوها آبزیانی هستند که از دریا صید شده و یا این که آنها را پرورش می دهند. این محصولات در سه نوع سفید هندی، موزی و ببری وجود دارند که از نظر شکل ظاهری، قد و همینطور طعم تا اندازه ای متفاوت اند.

مسئله دیگر در این زمینه، سایز بند‌ی آنها می باشد که با حرف U نشان داده می شود. این در واقع مخفف دو واژه UP و UNDER است. عموماً به شکل U15, U21, U10, U 12 و غیره عرضه می گردند. اصل موضوع در این است که مثلاً اگر نوع U 12 را در نظر بگیریم، یعنی در هر یک کیلوگرم ۱۲ عدد از میگو وجود دارد.

در خصوص UP که بالاتر در فارسی ترجمه می شود نیز به همین گونه است. اگر جایی به UP1100 برخوردید، بدانید که میگو تمیز شده است، یعنی سر و پوست، کاملاً از گوشت جدا شده و به این ترتیب در یک کیلوگرم ۱۱۰۰ میگو وجود دارد.

در کنار این مسائل، نوع خاصی از این آبزی هم در دریای عمان و خلیج فارس می زید که به شاه میگو معروف است و چندین برابر میگو‌ های مطرح بحث ما، بزرگتر بوده و بیشتر جهت صادرات صید می شود.

بازار فروش شاه میگو تازه دریای جنوب

بازار فروش شاه میگو تازه دریای جنوب در مورد بازار فروش شاه میگو تازه دریای جنوب باید گفت، این فرآورده را اغلب شرکت های تجاری که کارشان صادرات به کشورهای گوناگون می ‌باشد، تهیه می کنند. بالطبع، آنها عمده این آبزی ‌ها خریدار کرده و برای ارسال به بازارهای جهانی آماده می کنند. محصول به صورت با پوست و یا تمیز شده عرضه می گردد.

به علت خواص متعدد و همچنین کیفیت گوشتی که دارد، کشورهای زیادی خواستار آن هستند. البته در ایران به علت یک سری از مسائل شرعی، خوردن آن مجاز نیست و برای همین بازار خارجی شاه میگو، رونق بیشتری دارد.

به هر صورت، اگر می خواهید میگو دریای جنوب را تازه و با کیفیت تهیه کنید، می شود که با فروشندگان این مجموعه اینترنتی نیز وارد تماس شده و سفارش تان‌ را راحت به ثبت رسانید.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 10 + 4 =
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.