🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 8 − 6 =

تامین کننده میگو خشک جنوب در تهران

میگو خشک جنوب در تهران و سایر نقاط کشور طرفداران زیادی دارد. این محصول به علت در دسترس بودن و امکان نگهداری آسان در تمام طول سال، قابلیت عرضه به صورت عمده و فله ای در مراکز مختلفی را دارد. به عنوان بزرگترین تامین کننده میگو خشک تهران قصد داریم به بررسی تخصصی فرآیند خشک کردن آن بپردازیم. همچنین قیمت فروش هر کیلو از ارقام آجیلی و درشت میگو در کلان شهرها را بررسی می کنیم.

تامین کننده میگو خشک جنوب در تهران

آشنایی با فرآیند خشک کردن میگو

آشنایی با فرآیند خشک کردن میگو میگو خشک را می توان محصول مناطق جنوبی کشور و استان های بوشهر و هرمزگان دانست. در این مناطق بیشترین حجم میگو به صورت تازه و سپس خشک شده به بازار سراسر کشور ارسال می شوند. از آنجایی که تهیه این نوع میگو در تمام طول سال آسان بوده، نیاز به تمیز کردن نداشته و بوی میگوی تازه را نمی دهد، اغلب مصرف کنندگان ترجیح می دهند که آن را جایگزین نوع تازه آن کنند. نکته مهم اینکه تمامی خواص و فواید مصرفی میگو تازه در نوع خشک شده آن نیز وجود دارد. گفتنی است که برای تهیه آن از شیوه های سنتی و صنعتی ( دستگاه های خشک کن صنعتی) استفاده می کنند که هر کدام مزیت های خاص خود را دارند. دو شیوه متداول و رایج فرآیند خشک کردن میگو به صورت دستی یا سنتی عبارتند از:

  • جوشاندن میگو: ابتدا میگو را تمیز کرده و سپس آن را به مدت پنج دقیقه در آب همراه با نمک بجوشانید. بعد از گذشت مدت زمان لازم میگو را آبکشی کرده و مجدداً نمک می زنیم. در نهایت میگو را در معرض آفتاب قرار داده تا کاملاً خشک شود.
  • تفت دادن میگو: در این روش بعد از تمیز کردن میگو آن را در ماهی تابه و بدون روغن به مدت ده دقیقه تفت می دهیم. اضافه کردن نمک به مقدار لازم را در حین تفت دادن فراموش نکنید. زمانی که آب میگو کاملاً خشک شد شعله را خاموش و آن را در برابر نور آفتاب قرار می دهیم تا خشک شود.

قیمت فروش میگو خشک آجیلی در تهران

قیمت فروش میگو خشک آجیلی در تهران میگو خشک آجیلی را به عنوان پس غذا در کنار انواع نوشیدنی ها و غذاهای سنتی سرو می کنند. سایز کوچک این رقم و عدم نیاز به تمیز کردن آن موجب تا به میگوی آجیلی در بین مصرف کنندگان مشهور شود. توجه کنید که قیمت فروش میگو خشک در تهران و سایر نقاط کشور تحت تاثیر عوامل کیفی و کمی همواره متغیر است. سایز و درجه کیفی، فصل عرضه میگو، شیوه تولید و خشک کردن، هزینه های حمل و نقل و میزان سفارشات از جمله مواردی هستند که می توانند در تعیین قیمت هر کیلو از این محصول تاثیرگذار باشند.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 9 − 7 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.