🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 9 − 2 =
,

تامین کننده انواع میگو دریایی خلیج فارس

انواع میگو دریایی خلیج فارس را از تامین کننده اصلی آن می توان به آسانی تهیه کرد. از جانبی، عرضه در انواع مختلفی صورت می گیرد و در کنار این، به روش های گوناگونی نیز مشتریان می توانند این آبزیان مقوی و بسیار مفید را به دست آورند. گفتنی است که از ایران صادرات میگو دریایی بوشهر، جاسک، چابهار و خوزستان به کشورهای متعددی انجام می شود و شرکت ها بازرگانی از این تامین کننده می توانند خریدی راحت داشته باشند.تامین کننده انواع میگو دریایی خلیج فارس

شناخت انواع میگو خوراکی جنوب

شناخت انواع میگو خوراکی جنوب می ‌دانید چند نوع میگو در آب های خلیج فارس و دریای عمان وجود دارد؟ می خواهیم در این بخش توضیحات بیشتری در این زمینه بدهیم چون با شناخت انواع میگو خوراکی جنوب، بهتر می توانید نوع مرغوب را انتخاب کنید.

باید ذکر نمود که میگوها از سواحل استان خوزستان گرفته تا جنوبی ترین مناطق استان سیستان بلوچستان زیستگاه شان است که صید می شوند. اما بهترین نمونه های این آبزیان عبارت اند از:

  • میگو سفید
  • میگو سرتیز
  • میگو هندی
  • میگو ببری سیاه
  • میگو موزی

این آبزیان از نظر اندازه، نوع گوشت و همچنین شکل ظاهری تفاوت های اندکی با هم دیگر دارند. نکته جالب در میگوها این است که آنان را بر اساس سایزبندی ارائه می دهند. اگر جایی با اصطلاحاتی همچون U12, U10, U15 و U21 برخوردید بدانید که منظور اندازه های محصول است. بزرگترین میگوها نیز U10 هستند.

حرف U از واژه UNDER گرفته شده و به معنی زیر است که در معاملات روزانه به کار می رود. مثلاً وقتی می گویند U10 منظور این است که ممکن در یک کیلوگرم ۱۰ عدد میگو وجود داشته باشد.

صادرات بهترین میگو دریایی بوشهر

صادرات بهترین میگو دریایی بوشهر از ایران صادرات بهترین میگو دریایی بوشهر به کشورهای متفاوتی انجام می شود. اصولاً بازار این آبزی بسیار خوب است و بیشتر محصولات هم به ممالک جنوب شرق آسیا و همسایگان مان ارسال می گردند. این آبزی خاص به دلیل کیفیت بالایی که دارد، فروش آن از سود بالایی برخوردار می باشد.

اما باید بگوییم که میگو به صورت تازه، با پوست، بدون پوست، منجمد و حتی نیم پز صادر می شود. آنها در اندازه های مختلفی پس از صید آماده عرضه به بازارهای جهانی می گردند. عموماً شرکت های تجاری می کوشند تا محصولاتی را تهیه کنند که از نظر کیفی درجه یک هستند.

در کنار این موضوعات، میگوهای دریای جنوب کشورمان از کیفیت خارق العاده ای برخوردار اند و به علت اینکه در آبهای آزاد زندگی می کنند، گوشت لذیذ و مقوی دارند. همین مسئله سبب شده تا مشتریان فراوانی در جای جای جهان داشته باشند. گفتنی است، میگوها زیر نام های گوناگونی صادر می شوند.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 12 − 2 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.