🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 12 + 5 =

ارزانترین میگو پرورشی در جنوب ایران

 تولید میگو پرورشی جنوب یک فعالیت آبزی پروری برای مصرف انسان است. حدود ۷۵٪ میگوهای مزرعه در آسیا تولید می شوند به ویژه در چین و تایلند. ۲۵٪ دیگر در آمریکا تولید می شود. بزرگترین کشور صادر کننده تایلند است. همچنین پرورش میگو از مشاغل سنتی و کوچک در آسیای جنوب شرقی به شمار می رود.

ارزانترین میگو پرورشی در جنوب ایران

خرید عمده میگو پرورشی از تولید کننده

خرید عمده میگو پرورشی از تولید کنندهمیگو ها را می توان در نزدیکی کنار دریا در اکثر سواحل و رودخانه ها و همچنین در رودخانه ها و دریاچه ها تغذیه کرد. برای فرار از شکارچیان ، برخی از گونه ها از کنار دریا می گریزند و به درون رسوب فرو می روند. آنها معمولاً از یک تا هفت سال زندگی می کنند.

بسیاری از میگو ها برای خوراکی انسان بسیار مناسب است. بسیاری از گونه های میگو، کوچک هستند ، در حدود ۲ سانتی متر (۰٫۷۹ اینچ) طول دارند ، اما برخی از میگوها از ۲۵ سانتی متر (۸/۹ در) بیشتر است. میگوهای بزرگتر به احتمال زیاد از نظر تجاری مورد هدف قرار می گیرند.

خریداران برای خرید میگو پرورشی باید حتما به این موضوع توجه کنند که انواع بیماری های ویروسی کشنده وجود دارد که بر میگو تأثیر می گذارد. در مزارع پرجمعیت ، تک فرهنگی ، چنین عفونت های ویروسی به سرعت گسترش می یابند و ممکن است جمعیت میگو را از بین ببرد. وکتور اصلی انتقال بسیاری از این ویروس ها ، خود آب است. و در نتیجه هر شیوع ویروس نیز خطر تجزیه میگوهای ساکن در طبیعت را به همراه دارد.

با بالا بودن میزان مرگ و میر آنها ، بیماری ها یک خطر بسیار واقعی برای کشاورزان میگو هستند که ممکن است در صورت آلوده شدن حوضچه هایشان ، کل سال درآمد خود را از دست دهند. از آنجا که هنوز اکثر بیماری ها نمی توانند به طور مؤثر درمان شوند ، در وهله اول تلاش صنعت بر جلوگیری از شیوع بیماری متمرکز است.

تفاوت میگو دریایی و میگو پرورشی

میگو های کوچک و بزرگ دریایی رگی در کمرشان وجود دارد که هنگام تمیز کردن باید این رگ را از بدن آن جدا کرد در حالیکه در میگو های پرورشی علاوه بر اینکه روی کمر خود رگ دارد در زیر پاهایش نیز رگی وجود دارد که آن هم باید برای خوردن گرفته شود.

دومین تفاوت انواع میگو های پرورشی این است که رنگ میگوی پرورشی قبل از اینکه سرخ شود به رنگ سبز زیتونی است اما بعد از سرخ شدن به رنگی شبیه به نارنجی در می آید و گوشت آن در مقایسه با گوشت میگوی دریایی خودش را بسیار کمتر جمع می کند و به طور ساده تر می توان گفت ظاهر خود را از دست نمی دهد. ولی همان طور که می دانیم ارزش غذایی مواد طبیعی بسیار بالاتر از مواد غذایی و محصول های غیر طبیعی است همچنین قیمت میگو پرورشی بسیار کمتر از محصول های طبیعی است.

قیمت انواع میگو پرورشی جنوب در بازار

قیمت انواع میگو پرورشی جنوب در بازار کشاورزی میگو فرصت های شغلی قابل توجهی را ارائه می دهد، که اگر به درستی اداره شود، می تواند به کاهش فقر جمعیت در بسیاری از مناطق کمک کند.

به طور معمول، کارگران مزرعه میگو نسبت به سایر مشاغل می توانند دستمزد بهتر و بیشتری دریافت کنند. یک برآورد جهانی از یک مطالعه این است که یک کارگر مزرعه میگو می تواند ۱٫۵ تا ۳ برابر بیشتر از مشاغل دیگر درآمد داشته باشد.

میگوها غیرجنسی (مرد و زن) هستند. با این حال ، برخی از نرها می توانند پس از مدت معینی به ماده تبدیل شوند، که به طور متوسط ​​حدود دو سال است.

علاوه بر این، میگوهای زن تنها می توانند بعد از پوسیدگی (تغییر پوسته ) جفت گیری کنند . این توانایی بخصوص در خرچنگ ها یافت می شود. با در نظر گرفتن این شرایط، زن تنها می تواند سه بار در سال جفت گیری کند: به طور کلی چرخه بهار، تابستان و اواسط زمستان رعایت می شود.

🔹 مجموعه مرویش شما را به خرید بهترین انواع محصولات دریایی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که محصولات دریایی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
  • 10 − 4 =
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.